Gerbiama NPS bendruomene,

Vasariškais orais džiuginęs ruduo dramatiškai persirito į antrąją pusę atnešdamas ne tik permainas gamtoje, bet ir geopolitinėje padangėje. 

Ko gero, dauguma jaučiamės taip, tarsi neturėtume galimybės atsikvėpti ir džiaugtis taika bei ramybe: akimirksniu pasiekiančios naujienos mus bent mintimis nuneša į tolesnius kraštus, kur vyksta tikrų tikriausias karas su pačiais liūdniausiais vaizdais, ir rodos, tam pabaigos nesimato. Tikiu, kad daugeliui Jūsų, kaip ir man, norėtųsi tiesiog ramaus ir gražaus gyvenimo. Visgi, kaistanti atmosfera visame pasaulyje sukelia vidinės įtampos, nežinios bei tam tikro bejėgiškumo jausmus - ir tai labai žmogiška. 

Tokie laikotarpiai mus kviečia dar daugiau atsigręžti vienas į kitą, į tai, ką turime šalia, ką esame pasiekę ir ką dar galime padaryti kartu, kad čia - mūsų krašte, artimoje aplinkoje, šeimoje, darbovietėje - būtų gera gyventi. 

Todėl per šiuos kelis mėnesius nuo paskutinio mūsų leidinio skyrėme aktyvesniam bendravimui: organizavome bendras narių išvykas, rinkomės į posėdžius, susitikome su darbdavio atstovais, mūsų nariais. Be to, ieškojome sprendimų dėl kolektyvinių sutarčių nuostatų pagerinimo.  Dalyvavome ir mūsų skėtinių organizacijų renginiuose bei akcijose.

Apie svarbiausias mūsų pastarųjų mėnesių veiklos aktualijas ir apie tai, kaip mums sekėsi tartis su darbdavio atstovais, kviečiu skaityti šiame numeryje.

Be to, po vasaros pertraukos grįžtame ir su mūsų tradicine rubrika "Pokalbiai prie kavos". Šįkart kalbiname vieną aktyviausų NPS narių, UAB „ORLEN Service Lietuva“ inžinierių Kęstutį Špokauską, kuris yra ir ilgametis mūsų tarybos narys. Dalinamės Kęstučio mintimis apie jo kelią į profesinę sąjungą ir apie darbuotojų atstovavimą.

Linkėdama šviesaus nusiteikimo ir prasmingų Vėlinių švenčių kviečiu dažniau pasidžiaugti tuo, kas taip trapu - taika, mylimaisiais, sveikata bei saugiu gyvenimu.

NPS pirmininkė Sonata Samoškienė 

 

Kviečiame skaityti "NPS aktualijų" spalio mėnesio leidinį pasekus šią nuorodą:

https://npsajunga.lt/images/NPS_AKTUALIJOS/NPS_aktualijos_nr_22-23-10.pdf

Joomla Template by Joomla51.com