KVIEČIAME VYKTI Į PROTESTĄ SPALIO 13 D., 12 VAL., KATEDROS AIKŠTĖJE (VILNIUS)

„Atsibuskim jau dabar! Nes jei nuspręsit miegoti, kai atsibusit rasit privačias poliklinikas, ligonines, darželius, mokyklas, socialinę rūpybą ir prarastą saugumo jausmą dėl katastrofiško policijos pareigūnų trūkumo.“ – konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.

Solidarizuodamiesi su visos Europos profesinėmis sąjungomis, protestuojančiomis prieš gresiantį griežtą taupymą ir atlyginimų „įšaldymą“, trys profesinių sąjungų centrai (LPSK, „Solidarumas“, Respublikinė jungtinė profesinė sąjunga) rengia protesto akciją Vilniuje.

REGISTRACIJA: vykstančius į organizuojamą mitingą prašome registruotis iki spalio 9 d. dienos, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 92866;

8:00 val. išvykimas autobusu iš pc "IKI" aikštelės (Sedos g. 18, Mažeikiai);

Pietumis rūpinasi Naftininkų profesinė sąjunga.

Į protestą kviečiami vykti tik tie nariai, kuriems spalio 13 d. - laisvadienis.

 

Plačiau apie mitingą:

  • Pastaruoju metu Visoje Europoje augantys įmonių pelnai, dividendų sumos, kas prisidėjo prie infliacijos kilimo, muša rekordus, tuo tarpu darbo užmokestis nekyla taip sparčiai. Maža to, Europos centrinio banko keliamos palūkanų normos skurdina tuos, kurie yra priklausomi nuo paskolų, kai tuo tarpu bankai generuoja fantastiškus pelnus.
  • Be to, gąsdinama, kad ateina sunkūs laikai, bus įjungtas griežto taupymo režimas.
  • Ypač kenčia viešasis sektorius, be viso kito dar ir purtomas įvairių reformų, kurios be investicijų į žmones, atneš tik dar didesnius krūvius darbuotojams. Nieko nedaroma su nesąžininga mokesčių sistema, kai daugiausiai sumoka dirbantys žmonės, o šimtatūkstantines ar net milijonines pajamas gaunantieji mėgaujasi mažais mokesčiais ir net jų bando visaip išvengti.
  • Dėl to kenčiame mes visi, negaunantys prieinamų švietimo, sveikatos apsaugos, socialinių, komunalinių, susisiekimo paslaugų. Nors ir sąžiningai mokame neproporcingai didelius mokesčius, turime už būtiniausias viešąsias paslaugas mokėti vis daugiau ar „prisimesti“ papildomai.
  • Tik visuotiniu pasipriešinimu galime valdžiai parodyti, kad nenorime visada būti tik atpirkimo ožiais, kurie gali pakentėti, kai 1 proc. turtingųjų toliau lobsta.
Joomla Template by Joomla51.com