Liepos 26 d., įvyko Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) tarybos posėdis.

Pirmininkė Sonata Samoškienė supažindino tarybos narius su NPS veiklos naujienomis. 

Liepos mėnuo buvo išties aktyvus: vyko nemažai susitikimų su padalinių darbuotojais, ruoštąsi AB "ORLEN Lietuva" bei UAB "Orlen Service Lietuva" kolektyvinių sutarčių punktų pakeitimams, kuriuos inicijavo profesinė sąjunga.

AB "ORLEN Lietuva" su darbdaviu ieškoma sprendimų dėl kasmetinių atostogų priemokos didinimo bei papildomo apmokėjimo pavaduojantiems darbuotojams (KS 5.2 ir 4.23 punktai).

Tuo metu UAB "Orlen Service Lietuva" su darbdavio atstovais taip pat tariamasi dėl kasmetinių atostogų priemokos didinimo ir gyvybės draudimo nuostatų kolektyvinėje sutartyje. 

S. Samoškienė pažymėjo, jog šiuo metu savo pasiūlymus jau pateikė AB "ORLEN Lietuva" darbdavio atstovai, tad jau ateinančią savaitę, liepos 31 dieną vyks antras susitikimas dėl abiejų pusių pateiktų pasiūlymų minėtiems kolektyvinės sutarties punktams. Todėl posėdyje NPS tarybos nariai priėmė sprendimą dėl profesinės sąjungos pozicijos, atsižvelgiant į pastaruosius darbdavio pasiūlymus.

Iki vasaros pabaigos tikimasi rasti bendrus sprendimus dėl profesinės sąjungos pateiktų pasiūlymų ir su UAB "Orlen Service Lietuva" vadovybe. 

Tarybos posėdyje taip pat patvirtinta 2023 m. II ketv. NPS biudžeto ataskaita, aptarti kiti einamieji klausimai.

Nuotraukose - akimirkos iš šios dienos posėdžio.

Joomla Template by Joomla51.com