Šiandien įvyko Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) tarybos posėdis.

Tai paskutinis posėdis prieš vasaros atostogas, skirtas apibendrinti nuveiktus darbus, aptarti derybų su darbdaviu eigą siekiant pagerinti kai kuriuos kolektyvinių sutarčių punktus, kt.

NPS pirmininkė Sonata Samoškienė informavo, kad šiandien, birželio 22 d., įvyko susitikimas su AB "ORLEN Lietuva" darbdaviu dėl kolektyvinės sutarties 5.2 p. ir 4.23.1 p. dalinio keitimo siekiant geriau atliepti darbuotojų lūkesčius. 

O birželio pradžioje UAB „ORLEN Service Lietuva“ direktoriui išsiųstas raštas dėl Kolektyvinės sutarties dalinio punktų pagerinimo. Susitikimas planuojamas abiem šalims patogiu laiku. 

Tikimasi, kad susitarimai dėl kolektyvinių sutarčių punktų bus pasiekti dar iki rudens. 

Kaip tarybos posėdyje pažymėjo NPS vadovė, susitikimuose su darbdaviu buvo juntamas siekis rasti kompromisus, darbdavio noras ieškoti galimybių ir resursų profesinės sąjungos pasiūlymams.

"Kita vertus, tokias prielaidas tartis mums suteikia kolektyvinė sutartis. Ji įpareigoja darbdavį derėtis ir ieškoti bendrų sprendimų. Gerai, kad darbdavys taip pat geranorškai naudojasi šia galimybe", - atkreipė dėmesį S. Samoškienė.

Posėdyje aptarti ir kiti einamieji klausimai.

Nuotraukose - posėdžio akimirkos. 

Joomla Template by Joomla51.com