Birželio 10-11 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, šurmuliavo tradicinės 27-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 700 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.

Žaidynėse dalyvavo 17 komandų iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, energetikos, kitų įmonių, tarp jų - ir Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) komanda.

Dalyviai rungėsi įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse: sportinės žūklės, rinktinių ir šeimų tinklinio, megakamuolio, virvės traukimo, bėgimų įvairiose amžiaus grupėse, vaikų ir suaugusių kvadrato, kliūtinio bėgimo, estafečių, kt. Šiemet į žaidynes grįžo komandų pamėgtos rungtys: megakamuolys ir paplūdimio futbolas.  

Žaidynėse išdalinta dešimtys taurių, šimtai medalių ir specialiųjų prizų, kuriuos įsteigė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, Lietuvos elektros energetikos asociacija bei rungčių organizatoriai.

Nors NPS komanda buvo viena mažiausių, iškovotos net 3 prizinės vietos komandinėse rungtyse: vyrų megakamuolio, rinktinių tinklinio ir virvės traukimo rungtyse.

Be to, NPS tarybos narys Marius Ancevičius prisidėjo organizuojant paplūdimio futbolo rungtį ir buvo šios rungties teisėjas. 

Sveikiname visus NPS komandos narius bei prizininkus!

Speciali padėka komandos kapitonei Indre Pukalo už sklandų darbą buriant komandos dalyvius!

Smagiausios žaidynių akimirkos - šiame foto albume:

 https://www.facebook.com/media/set?vanity=naftininkuprofsajunga&set=a.598912332344273

 

Joomla Template by Joomla51.com