Balandžio 27-28 dienomis, Plateliuose, ėvyko Naftininkų profesinės sąjungos komunikacijos mokymai su lektoriumi, ilgamečiu komunikacijos specialistu, Arūnu Armaliu.

Šiuose atraktyviuose praktiniuose dalyviai turėjo galimybę susipažinti su komunikacijos teorija ir praktika, dalyvauti smagiose žaidybinėse situacijose bei atlikti praktines užduotis grupėse. 

Mokymuose buvo diksutuojama apie tai, kaip informacija dalinamasi komandoje, asmeninės komunikacijos įtaką komandai, strateginę, krizių komunikaciją, taip pat vyko projekto kūrimas grupėse ir jo pristatymas.

Dalyviai pasidalino ir pirmaisiais įspūdžiais iš šių mokymų. Štai keletas jų:

Rimas: "Labai smagu, kad į suorganizuotus mokymus prisijungę labai didelė dalis jaunų narių, su kuriais ne tik mokėmės, bet ir dalinomės patirtimis apie profesinę veiklą, darbą. Ateityje norėtųsi, kad tokių mokymu būtų kuo daugiau - tai neįkainojama patirtis visiems."

Neda: "Po ganėtinai ilgo laiko vėl vykau į profesinės sąjungos organizuojamus mokymus. Ačiū už galimybę tobulėti. Labai smagu matyti vis labiau įsitraukiančius aktyvius narius."

Renata: "Mokymų metu gavau daug informacijos, kuri bus naudinga tiek asmeniniams poreikiams, tiek darbui." 

Aistė: "Labas! Noriu padėkoti NPS už suteikta galimybę pabuvoti Komunikacijos ir strateginio planavimo mokymuose. A. Armalis - puikus lektorius. 

Džiaugiuosi, jog galėjau pasisemti idėjų šioje srityje ir visa tai bus galima taikyti darbinėje bendravimo aplinkoje."

Vytautas: "Sveiki, mokymai su lektoriumi A. Armaliu buvo įdomūs. Ačiū profesinei sąjungai už galimybę dalyvauti. Krizinių situacijų sprendimų žinias tikrai pritaikysiu darbe."

Singaras: "Mokymai buvo informatyvūs, ačiū galimybę pasisemti naujų žinių. Tikiuosi, jas pritaikysiu."

Indrė: "Mokymai su A. Armaliu man patiko, buvo produktyvu, informatyvu, naudinga. Norėtųsi dažniau vykti į panašaus pobūdžio mokymus."

Karolis: "Ačiū už galimybę tobulėti."

Aleksandras: "Patinka galimybė dalyvauti mokymuose bei bendrauti su bendraminčiais."

Brigita: Mokymai buvo naudingi, gautas žinias bus galima panaudoti ne tik profesineje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime. Tikiuosi, ateityje bus galimybe sudalyvauti ir vėl. Ačiū." 

Julius: "Mokymai su A. Armaliu buvo įdomūs,  kupini naujų žinių bei patirčių. Ačiū profesinei sąjungai už galimybę dalyvauti tokio pobūdžio mokymuose."

 

Mokymų akimirkos - šioje foto galerijoje:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=naftininkuprofsajunga&set=a.571341978434642

 

Joomla Template by Joomla51.com