Pavasaris - pats metas sustiprinti komandos raumenis ir sužinoti daug komunikavimo bei strategavimo paslapčių. Visa tai gali patirti ir išmokti atraktyviuose praktiniuose, dviejų dienų mokymuose nuostabiame gamtos kampelyje - Plateliuose!

Kviečiame Naftininkų profesinės sąjungos narius į mokymus, kurie vyks balandžio 27-28 dienomis, Plateliuose, sodyboje "Po ąžuolais".

Mokymus ves lektorius Arūnas Armalis, kuris jau daugiau kaip 20 metų dirba komunikacijos srityje, patirtis su strateginiame projektų bei lyderių veiklos planavimu viršija 10 metų. Praktikas, nuolat dirbantis su įvairiomis organizacijomis ir lyderiais, aktyvus socialinėje erdvėje ir žiniasklaidoje, pasiruošęs savo sukaupta patirti pasidalint ir su jumis.

Mokymų programa>>

Registracija į mokymus vyksta iki balandžio 20 del.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba tel.: +370 443 92866

SVARBU: Atvykimas/parvykimas, maitinimas bei nakvynė jums nieko nekainuos. Registruojantis būtina nurodyti vardą, pavardę, telefono nr. ir padalinį, kuriame dirbate. Taip pat nepamirškite informuoti, ar bus reikalingas suderinimas su vadovu dalyvavimui mokymuose. Vietų skaičius ribotas.

BEJE, BŪK RAMUS: PAGAL BENDROVĖJE GALIOJANČIĄ KOLEKTYVINĘ SUTARTĮ, PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIAI DALYVAUJA MOKYMUOSE  PALIEKANT DARBO SUTARTYJE NUMATYTĄ DARBO UŽMOKESTĮ.

Joomla Template by Joomla51.com