Deklaruodami pajamas už 2022 metus nepamirškite skirti 0,6 proc.nuo savo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ir Naftininkų profesinei sąjungai.

Jums tai nieko nekainuos, o mums tai padės sustiprinti savo organizaciją!

Juolab, kad tai galima padaryti nuotoliniu būdu, iš savo įrenginių prisijungus prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).

Pažymėtina, jog paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, galima skirti iki 1,2 proc. GPM, politinėms partijoms - iki 0,6 proc., profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6 proc. (kiekvienam jų skirti atskiri prašymo formos langeliai). Taigi, remdami profesinę sąjungą, galite vienu metu paremti ir pasirinktą politinę partiją bei, pavyzdžiui, mokyklą ar darželį, tereikia atitinkamai pažymėti prašymo formos langelius.    

Pajamų mokesčio dalį vienu Prašymu galite skirti ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui. Maksimalus laikotarpis yra iki 2026 metų (pastarieji praėję kalendoriniai metai ir ateinantys 4 metai).

SVARBU:

•Prašymo formą galite pateikti iki 2023 m. gegužės 2 d.

• Skirti paramą galima tik pateikus metinę pajamų deklaraciją (elektroniniu būdu).

Kaip pateikti prašymą paramai skirti?

✓Prisijunkite prie EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt.

✓Prisijungti prie EDS galima per išorines sistemas, pvz., e.bankininkystę, su e.parašu ar su VMI priemonėmis.

✓Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše – „Prašymas skirti paramą“.

✓Gavėjo pavadinimas - Naftininkų profesinė sąjunga.

✓Idenifikacinis numeris (kodas) – 167209442.

Taip pat aiški ir iliustratyvi prašymo instrukcija pateikiama VMI konsultacijoje:

https://youtu.be/VVpaY-FFbKk

Joomla Template by Joomla51.com