Įvyko ORLEN įmonių grupės Europos darbo tarybos kasmetinis susitikimas

Birželio 10 -13 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje, įvyko kasmetinis ORLEN įmonių grupės Europos darbo tarybos (EDT) narių susitikimas. Jame Lietuvos ORLEN grupės bendrovėms atstovavo EDT narė, AB „ORLEN Lietuva” Įrengimų patikimumo ir remonto planavimo skyriaus inžinierė planuotoja Zita Vilkauskaitė.
EDT nariai susitiko su naujai išrinktu ORLEN S. A. valdybos pirmininku Ireneusz Fąfara bei kitais valdybos nariais. Vadovai pristatė ORLEN grupės 2023 metų ekonominę ir finansinę situaciją bei plėtros perspektyvas, taip pat ir EDT narių pokytį dėl prisijungusių prie ORLEN S.A. koncerno įmonių LOTOS sp. z o.o. ir PGNiG sp. z o.o.. darbuotojų skaičiaus padidėjimo.
Darbotvarkėje buvo numatytas ir EDT narių vidinis susirinkimas, kurio metu aptarta ekonominė situacija, nauja Europos darbo tarybos direktyva ir kiti klausimai.
Pažymėtina, kad šių metų rugsėjo 16-19 dienomis antrasis EDT narių susitikimas vyks Lietuvoje, aplankant bendrovę AB „ORLEN Lietuva“.
Primename, kad EDT prisideda prie sklandesnio socialinio dialogo įmonių grupėje bei dar efektyvesnio darbuotojų atstovavimo, o tuo pačiu ir prie sklandesnės įmonės veiklos bei našumo.

Bendrinti:


Prisijunkite prie mūsų!

Tapkite Naftininkų profesinės sąjungos nariu ir atraskite visas narystės teikiamas naudas. Kartu kurkime geresnę ateitį!